czwartek, 9 sierpnia 2018
na lodzie
Wędrówka przez lodowiec w Alpach; symbol czegoś archaicznego. Odyseusz. Samotnym wędrowcem jest tu Ryś, przyjaciel mój i kompan wypraw blisko i dalekosiężnych.
wyżej
Sud Tirol. Wyprawa spontaniczna, bez planów, że pójdzie się tam lub tam. Dni podejmowane na bieżąco, szlaki na chybił trafił. Niby bez celu....lecz celem stał się pobyt sam i podążanie za wiatrem.
a słońce wysoko wysoko
Lubię Cię, Koro.
Krakowski Spleen jest idealny i taki pozostanie, plus garść wspomnień wokoło Maanamu.
28.07.2018.
Do zobaczenia.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
-
Sud Tirol. Wyprawa spontaniczna, bez planów, że pójdzie się tam lub tam. Dni podejmowane na bieżąco, szlaki na chybił trafił. Niby bez celu...

