czwartek, 9 sierpnia 2018

na lodzie

Wędrówka przez lodowiec w Alpach; symbol czegoś archaicznego. Odyseusz. Samotnym wędrowcem jest tu Ryś, przyjaciel mój i kompan wypraw blisko i dalekosiężnych.

wyżej

Sud Tirol. Wyprawa spontaniczna, bez planów, że pójdzie się tam lub tam. Dni podejmowane na bieżąco, szlaki na chybił trafił. Niby bez celu....lecz celem stał się pobyt sam i podążanie za wiatrem.

a słońce wysoko wysoko

Lubię Cię, Koro. Krakowski Spleen jest idealny i taki pozostanie, plus garść wspomnień wokoło Maanamu. 28.07.2018. Do zobaczenia.

CHINOOK

impresje północnoamerykańskie